Arvutage õppemaks

Õppemaks sõltub sellest kui palju teie elukoha järgne omavalitsus laste huviharidusse panustab. Nõnda võib erinevate omavalitsuste lastele tasu oluliselt erineda.
Kontrolli, et arvutad ikka oma elukohajärgse omavalitsuse järgset õppemaksu ning vali siit endale sobiv. Kui teie omavalitsusega pole kokkulepet sõlmitud, võib elukoha järgne kalkulaator siin veel puududa. Sellisel juhul palume treenerilt tasu kohta järgi küsida. Soovi korral loe õppemaksu kohta siit pikemalt.

Märkige lahtrisse mitu last teie perest meil harjutab
ning mitu kuud plaanite korraga tasuda
   
EUR, kanda Spordiklubi Budokai arvele EE251010220032558015

Summa sisaldab kõiki soodustusi vastavalt teie valitud makseviisile. Et te ei satuks põhjuseta võlglaste nimekirja, tuleb ülekande selgituses kindlasti märkida õpilase NIMI(nimed) kelle eest makstakse ning samuti tasutav periood (KUUD)

Kuu kaupa tasudes tuleb ülekanded teha jooksval kuul, näiteks praegu jooksva kuu makse peab olema tehtud hiljemalt 15. kuupäevaks .
NB! Soodushinnad kehtivad vaid ettemaksu korral! St. kui tasute korraga rohkem kui ühe kuu, tuleb ülekanne teha perioodi alguses, vastasel korral tekivad kuud kus treeningutel on küll osaletud, kuid õppemaks on veel tasumata, niisiis satute hoopis võlglaste nimekirja.

Arvutasime teile valiku lihtsustamiseks ka tulemused erinevate makseviiside kasutamisel.
Mis iganes makseviisi te ka valite, arvestab riik teile järgmise tulumaksutagastuse näol sellest seaduses ettenähtud summa tagasi.

Kui tasute:
korraga 1-4 kuud
Teie sääst hooajal EUR
Kogu hooaja õppemaks EUR
poolaasta
Teie sääst hooajalEUR
Kogu hooaja õppemaks EUR
terve hooaeg
Teie sääst hooajal EUR
Kogu hooaja õppemaks EUR